Spotkanie autorskie z Laurą Łącz

Miejska Biblioteka Publiczna w Moryniu zaprasza na spotkanie autorskie z Laurą Łącz 14 maja 2019 roku o godzinie 19:30 w sali kameralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu. Wstęp wolny!

Laura Łącz jest Absolwentką PWST w Warszawie, ukończyła też studia na kierunku filologia polska na Uniwersytecie Warszawskim. Na deskach teatru oficjalnie zadebiutowała 3 lutego 1978 r. rolą kobiety w sztuce Ballada Łomżyńska Ernesta Brylla. W latach 1977-2000 występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. W 1983 roku otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji. Jest autorką książek dla dzieci, m.in. Sekret czarnego łabędzia, Spełnione marzenia oraz Bajki i wiersze na cztery pory roku.

Prowadzi Agencję Artystyczną “Laura”, która zajmuje się organizacją imprez artystycznych dla dzieci i dorosłych.