Sukcesy wokalne wokalistów z MOK w Moryniu w Międzynarodowych Festiwalach

Wokaliści Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu kontynuują próby muzyczne online i nieustannie pracują nad repertuarem koncertowym i festiwalowym. Biorą aktywny udział w wielu internetowych konkursach. Miło nam poinformować o kolejnych osiągnięciach muzycznych wokalistów w międzynarodowych festiwalach.

W International Festiwal Online „Golden Voice Malta 2020” międzynarodowe jury przyznało moryńskim wokalistom:

Weronika Wieczorek – II miejsce
Agata Kwiecień – IV miejsce
Zofia Płowik – V miejsce
Giannis Podgórny – V miejsce

pod tym linkiem możemy posłuchać uczestników Festiwalu z dwudziestu kilku krajów:

Ogromnym sukcesem naszych wokalistów są specjalne wyróżnienia przyznane w XIII Międzynarodowym Internetowym Festiwalu Sztuki “Orpheus In Italy 2020”, zorganizowanym przez Art Center „Karnolski” we Włoszech. 21 listopada odbyła się na festiwalowym kanale you tube uroczysta Gala przyznania nagród i wyróżnień, wśród których są i moryńscy wokaliści: Weronika Wieczorek, Zofia Płowik, Agata Kwiecień – Special Prize La voce di venezia ( z wł. Głos Wenecji) Giannis Podgórny – Special Prize DEBUTTO D’ORO – (z wł. Debiut Złoty)

Zapraszamy do obejrzenia uroczystej Gali przyznania nagród i wyróżnień:

W imieniu dzieci i rodziców bardzo dziękujemy Zarządowi Banku Spółdzielczego za wsparcie finansowe w pokryciu kosztów uczestnictwa
w międzynarodowych festiwalach.

Gratulujemy naszym młodym, wspaniałym artystom sukcesów, wytrwałej i owocnej pracy wokalnej, i zapraszamy do dalszej pracy w trybie online – nie poddajemy się! Odkrywamy nowe sposoby nauki zdalnej i komunikowania się pomimo utrudnionej codzienności.
Studio muzyczne jest otwarte na nowe możliwości zdalnej nauki śpiewania i grania dla każdego mieszkańca gminy Moryń – najmłodszego i najstarszego. Zapraszamy, więcej informacji w studiu muzycznym, e-mail: studio@mokmoryn.pl

instr. muz.
Ewa Kwiecień