• To event minęło.

“WIECZÓR Z KABARETEM 2019”

Czerwiec 15 | 17:00 - Czerwiec 16 | 00:00

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu zaprasza na piątą edycję “Wieczoru z kabaretem” Impreza odbędzie się w sobotę 15 czerwca o godz. 17:00 w Amfiteatrze Miejskim w Moryniu. Wydarzenie rozpocznie show dla dzieci w wykonaniu STWORA GŁODOMORA. Tytułowe STWORY GŁODOMORY to przesympatyczne kudłate stworzenia głodne wiedzy i zabawy z Dziećmi. Lalki w wykonaniu Konrada KONY Czarkowskiego – twórcy lalek do hitowego filmu “PLANETA SINGLI” oraz uczestnika polskiej i brytyjskiej wersji programu “MAM TALENT” !Następnie wystąpią soliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu tuż po nich “DIVY I DZIWY” Gwiazdy muzyki, kina i teatru będą parodiowane przez lalki typu Muppets, które wystąpią w rytmie znanych hitów. Interakcja z widownią – tego też nie zabraknie! – wprawi widzów w dobry humor i nikogo nie pozostawi obojętnym. Podczas show pojawią się m. in. lalki Abby, Violetty Villas, Edyty Górniak, Celiny Dion, Cher, Kaliny Jędrusik, czy Beaty Kozidrak. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć.
Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie kabaret ŁOWCY.B – spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach. Na zakończenie wieczoru przygotowaliśmy dla Was dyskotekę którą poprowadzi DJ FAFIQ
Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Całość poprowadzi znakomity konferansjer Robert Górski.

Start:
Czerwiec 15 | 17:00