XI wystawa grupy plastycznej “5-ty wymiar”

W sobotę 12 maja 2018 r. w sali moryńskiego Geoparku odbyło się uroczyste otwarcie już XI wystawy grupy plastycznej „5-ty wymiar”, którą tworzą członkowie Klubu Dorosłego Człowieka z MOK w Moryniu.

Na wystawie zatytułowanej „Czy dusza, czy ciało ?” zaprezentowano szkice, obrazy olejne i akrylowe. Wernisaż uświetnił występ taneczny Wanesy Gajowej, uczennicy kl. VII SP w Moryniu. Atrakcją wieczoru był pokaz tworzenia dzieła sztuki zaprezentowany na scenie przez członków grupy. W efekcie procesu twórczego powstał portret pt.”Dama”. Wystawę można oglądać jeszcze przez tydzień w godzinach otwarcia Geoparku.

Jadwiga Fragstein-Niemsdorff

Klub Dorosłego Człowieka