Za nami Gminny Dzień Dziecka
Za nami Gminny Dzień Dziecka pełen uśmiechów, dobrej zabawy i wielu atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchańce, animacje, konkursy, mnóstwo słodkości oraz niesamowita atmosfera.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji festynu i zadbali o to, aby ten dzień był wyjątkowy. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich dzieci – za energię, uśmiechy i wspaniałą zabawę. Dziękujemy również rodzicom, opiekunom oraz wszystkim mieszkańcom i gościom, którzy tak licznie uczestniczyli w festynie. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.
Więcej „Za nami Gminny Dzień Dziecka”





















