Drodzy Mieszkańcy Morynia i okolic !

20 lipca o godz. 10.00 w ramach Jarmarku Moryńskiego odbędzie się XX Jubileuszowa edycja Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko. W związku z tym pragniemy poinformować, iż ulice miasta wewnątrz murów (Rynkowa, Chopina, Ogrodowa, Szeroka, Szkolna, Żeromskiego, Kościuszki) zostaną zamknięte na czas biegu tj. w godz. od 10.00 do 10.30.

Poza tym wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach: Dworcowej, Odrzańskiej, Wiśniowej, Sadowej, Lipowej, Jeziornej oraz w miejscowościach Gądno i Przyjezierze.
Za wszelkie utrudnienia w ruchu drogowym serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Wyjątkowym wydarzeniem tegorocznej edycji będzie koncert zespołu „Uderz w Bęben” ze Szczecina, który swym fascynującym, energetycznym i ciekawym brzmieniem afrykańskich bębnów djembe będzie zagrzewał zawodników do biegu. Zespół zainstalowany zostanie w okolicy startu i mety zawodów. Następną niespodzianką przygotowaną przez organizatorów będzie udział w biegu dziennikarza Redakcji Sportowej TVP 3 Szczecin Jarosława Marendziaka, który poprowadzi nie tylko same zawody, ale również galę wręczenia pucharów i nagród zwycięzcom.

Liczymy na Państwa przybycie, ogromny doping i kibicowanie biegaczom biorącym udział w zawodach. Świętujcie razem nami XX Jubileuszowy Bieg w Moryniu!!!

Do zobaczenia na starcie, trasie zawodów i mecie!


Marta Cacek
dyrektor
Miejskiego Ośrodka Kultury
w Moryniu