Dzień Babci i Dziadka z humorem i tańcami

9 lutego 2018r. w godzinach wieczornych w sali moryńskiego Geoparku odbył się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu. Po życzeniach złożonych seniorom przez burmistrza Morynia Józefa Piątka  na scenie zaprezentowali  się mali artyści moryńskiego domu kultury z kapitalnym, zabawnym, kabaretowym wręcz repertuarem, przygotowanym specjalnie na tę okazję przez inst. muzyki Ewę Kwiecień. Potem nastąpiła zmiana rytmu i na scenie pojawił się zespół Impuls 777 z Myśliborza, który w zupełnie odmiennym stylu porwał do tańca prawie wszystkich seniorów. Zespół zagrał znane i lubiane szlagiery lat 80-tych, przeboje disco polo i inne przeboje muzyczne na życzenie. Nie zabrakło również bisów. Wieczór upłynął w wesołej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

Wszystkim przybyłym gościom składamy serdeczne podziękowania. Szczególne ukłony kierujemy do wszystkich osób prywatnych oraz  Kół Gospodyń z Przyjezierza, Nowego Objezierza, Bielina i Witnicy, które wspomogły nas wyśmienitymi wypiekami. Dziękujemy również p. Sławkowi Młynarczakowi za obsługę techniczną imprezy.

Miejski Ośrodek Kultury