E-ZAJĘCIA  PLASTYCZNE: ,,KWIATKI- UŚMIECHATKI DLA…”

Zapraszam do kolejnej plastycznej przygody z Kołem Plastycznym ,,Radosne Rococco”: Jest miesiąc maj, który obfituje w kwitnące kwiaty, drzewa i krzewy. To również też miesiąc bogaty w narodowe i międzynarodowe święta. A jak ktoś ma święto, to otrzymuje kwiaty, które wywołują radość i uśmiech. Dlatego zapraszam do namalowania ,,KWIATKÓW – UŚMIECHATKÓW DLA…”.

Od Was będzie zależało komu świętującemu w maju zadedykujecie swoja pracę. Możecie namalować kwiatki – uśmiechatki między innymi dla: mamy, samorządowców, strażaków, bibliotekarzy, służb mundurowych, medycznych, farmaceutów, leśników, drzewiarzy, mostowców, kominiarzy, piekarzy, hutników, muzyków, plastyków, sąsiada, miłośników kosmosu, Polonii i Polaków za granicą…

Przygotowałam cykl e-zajęć plastycznych, które przeprowadzę na stronie fb: Koło Plastyczne ,,Radosne Rococco” w Miejskim Ośrodku Kultury w Moryniu. Mamy nadzieję, że z radością i entuzjazmem rozpoczniecie kreatywne tworzenie swoich obrazów.

Efektem  malarskiej przygody będą Wasze prace: ,,KWIATKI – UŚMIECHATKI DLA…”, z których powstanie jeden wspólny, radosny obraz – kolaż .

instr.plast. Barbara Sobolewska