Jarmark Moryński 2017′

Jarmark Moryński to wręcz legendarna impreza. Przez kilka lat coroczne święto Morynia było wydarzeniem przyciągającym nie tylko mieszkańców regionu, występowały prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej.


W tym roku “Jarmark” odbędzie się 22 lipca. jak zwykle szykujemy dla was sporo atrakcji, nie zabraknie również gwiazd estrady. W ciągu jednego wieczoru na scenie zaprezentują się między innymi Wojciech Gąssowski (znany z piosenki Gdzie się podziały tamte prywatki), Katarzyna Cerekwicka oraz disco polowy zespół Łobuzy (twórcy hitu Ona czuje we mnie pinądz). Dodatkową atrakcją będzie XVIII Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko.

Wojciech Gąssowski jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień. Największą sławę przyniósł mu utwór pt. “Gdzie się podziały tamte prywatki”. Nagrał również piosenki do serialu “Wojna domowa” oraz jest wykonawcą tytułowej piosenki serialu “M jak miłość”.

Kolejną gwiazdą, która zaprezentuje się na deskach scenicznych w Moryniu jest Katarzyna Cerekwicka, która znana jest z takich utworów jak: “Na kolana”, “S.O.S” czy “Między Słowami” i “Bez Ciebie”

Dzisiaj, muzyka disco polo na zabawach to chyba standard. Tymi krokami poszli organizatorzy moryńskiego jarmarku i zaprosili dość popularny zespół Łobuzy. Panowie najbardziej znani są z takich przebojów jak: “Pupy” czy “Ona czuje we mnie piniądz”. Ich nowy hit, nagrany ze specjalnym gościem – Dawidem Narożnym z grupy Piękni i Młodzi “Łobuz kocha najbardziej” bije rekordy na listach przebojów.