Obchody z Okazji Święta Niepodległości

Burmistrz Morynia zaprasza mieszkańców Gminy Moryń do udziału w uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości w Moryniu. 10 listopada o godz. 17.00 w sali Geoparku.

Prgogram uroczystości:

– OKOLICZNOŚCIOWE PRZEMÓWIENIE BURMISTRZA MORYNIA.

– WYSTĘP DZIECI I MŁODZIEŻY Z MOK W MORYNIU Z TOWARZYSZENIEM DZIECIĘCEJ ORKIESTRY UKULELE.

– „WOLNOŚĆ WYRAŻONA BARWAMI” – WYSTAWA GRUPY PLASTYCZNEJ BAROKOWE PERŁY.

– KONCERT MAGDALENY BOROWIECKIEJ Z ZESPOŁEM – PIEŚNI PATRIOTYCZNE W NOWYCH ARANŻACJACH.

– ZŁOŻENIE KWIATÓW POD POMNIKIEM 100 – LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI – Plac Wolności w Moryniu

11 listopada o godzinie 12.00 w Kościele pw. Świętego Ducha w Moryniu zostanie odprawiona msza święta w intencji ojczyzny.

W trakcie wydarzenia należy stosować się do aktualnych zaleceń rządowych (w tym głównego inspektora sanitarnego). Związanych z epidemią covid-19. Prosimy o założenie maseczek zasłaniających usta i nos oraz zachowanie dystansu.