Utrudnienia w ruchu ulicznym w czasie Biegu (godz. 10:00 – 10:30)

Drodzy Mieszkańcy Morynia i okolic oraz zawodnicy!

31 lipca o godz. 10.00 w ramach festynu pn. „SPORT I ROZRYWKA” odbędzie się kolejna, XXI edycja Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko. Od kilku lat zawody przeprowadzane są na dwóch dystansach: 4 km (mała pętla po Moryniu) oraz 15 km (pętla wokół miasteczka i jeziora). W związku z tym pragniemy poinformować, iż ulice miasta wewnątrz murów (Rynkowa, Chopina, Ogrodowa, Szeroka, Szkolna, Żeromskiego, Kościuszki) zostaną zamknięte na czas biegu tj. w godz. od 10.00 do 10.30.

Poza tym wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicach: Dworcowej, Odrzańskiej, Wiśniowej, Sadowej, Lipowej, Jeziornej oraz w miejscowościach Gądno i Przyjezierze

Jednocześnie informujemy wszystkich biegaczy biorących udział w zawodach o zachowanie szczególnej ostrożności na trasie biegu. Największe utrudnienia wystąpić mogą na odcinku leśnym pomiędzy miejscowościami Gądno – Przyjezierze. Są one ściśle związane z prowadzonymi pracami leśnymi oraz transportem drzewa. Nawierzchnia w tym miejscu może być błotnista i miękka.

Za wszelkie utrudnienia w ruchu drogowym serdecznie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Liczymy na ogromny doping i kibicowanie biegaczom biorącym udział w zawodach.