Wieczornica patriotyczna z okazji obchodów 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Moryń 2019

„W starym kinie”- to tytuł programu artystycznego, który zaprezentowano podczas wieczornicy patriotycznej 10 listopada br. Musical w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego FAME ze Szczecina wzbogacono dodatkowo o występ młodych artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu oraz gościnny występ uczennicy szkoły muzycznej w Myśliborzu.

Patronat honorowy nad uroczystością sprawował Burmistrz Morynia Józef Piątek, który swoim wystąpieniem podkreślił ogromną wagę święta, a następnie, po zakończeniu części artystycznej, uroczyście w asyście przedstawicieli Rady Miejskiej w Moryniu, duchownych oraz mieszkańców gminy złożył wiązankę kwiatów pod obeliskiem na moryńskim rynku.

Organizator uroczystości – Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu – składa serdeczne podziękowania wykonawcom i opiekunom, a są to: Amelia Gątarek – występ gościnny, wokalistki MOK w Moryniu: Julia Makówka i Agata Kwiecień, opiek. Ewa Kwiecień, recytatorzy koła teatralnego MOK w Moryniu: Kinga Piotrowska, Ewa Cacek i Łukasz Adamek, opiek. Beata Dziedzic-Szewczyk. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

Miejski Ośrodek Kultury