Wręczenie nagród w e-konkursie plastycznym “TALIZMANY NA ŻYCIOWE ZMIANY” – profilaktyka uzależnień.

Przypominamy, że w dniu 8 czerwca br. komisja w składzie: przewodnicząca – Barbara Nawrolska – Pełnomocnik Burmistrza do spraw uzależnień, członkinie komisji – Urszula Kotas – Konsultantka i terapeutka uzależnień, -Barbara Sobolewska – instruktor plastyki w MOK w Moryniu wyłoniły laureatów konkursu w dwóch kategoriach:

I KATEGORIA 8-11 LAT

I miejsce – ZOFIA PŁOWIK

II miejsce – WERONIKA WIECZOREK

II miejsce – DARIA JASTRZĘBSKA

Wyróżnienie:

– KALINA MATOSZKO

– AGATA KWIECIEŃ

II KATEGORIA 12-15 LAT

I miejsce – URYSZEK MATEUSZ

II miejsce – HANNA KULIK

III miejsce – EWA CACEK

Wyróżnienie:

• AMELIA MATOSZKO
  • GRZEGORZ WARDĘGA

W związku z panującą sytuacją epidemiczną spowodowaną Covid 19 nie było możliwości zorganizowania uroczystego wręczenia nagród. Przekazanie upominków odbyło się indywidualnie 18 czerwca, po wcześniejszym uzgodnieniu konkretnej godziny.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu składa serdeczne podziękowania fundatorowi nagród Burmistrzowi Morynia Józefowi Piątkowi.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Miejski Ośrodek Kultury

w Moryniu\