Zostań Policjantem

Chcesz spełniać swoje pasje, dbać o bezpieczeństwo i chronić mieszkańców, zostań policjantem, rozpocznij służbę w Policji

.Komendant Komisariatu Policji w Chojnie zaprasza osoby zainteresowane służbą w Policji na indywidualne rozmowy, które odbędą się w dniu 21 lutego 2022 r. w budynku Domu Kultury w Mieszkowicach w godzinach 14.00-16.00 i w budynku Domu Kultury w Moryniu godz. 17.00-19.00.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą pracy, poznać specyfikę wykonywanych zadań, a także dowiedzieć się jakie dokumenty musi dostarczyć kandydat i jakie musi spełnić predyspozycję, aby rozpocząć służbę w Policji.Nowi funkcjonariusze będą mogli pełnić służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie, Komisariacie Policji w Chojnie oraz w podległych posterunkach Policji.

W bieżącym roku planowane jest otwarcie dwóch nowych Posterunków Policji w Moryniu oraz Trzcińsku Zdroju, co w rezultacie pozwoli na stworzenie nowych etatów i miejsc pracy.

Dodatkowo w każdy poniedziałek w godz. 16.00-18.00 można przyjść do Komisariatu Policji w Chojnie ul. Roosevelta 1, pok. 10, gdzie Komendant Komisariatu lub jego zastępca osobiście przyjmują osoby zainteresowane służbą w Policji.