Więcej o: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU

Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto, które obchodzimy 15 września.  Historia tego dnia rozpoczęła się od książki Petera Reynoldsa „The Dot” (Kropka). Jest to opowiadanie o dziewczynce, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Dzień Kropki powstał, aby świętować oraz wspierać kreatywność, odwagę, wyobraźnię i zabawę dzieci. By odkrywać ich talenty i pokazać je innym. Żeby pokazać, że każde dziecko ma swoje mocne strony, które należy wspierać i rozwijać.

Więcej “MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI Z PHOTONEM W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W MORYNIU”