Festyn sportowo – rekreacyjny “SPORT I ROZRYWKA” 2023

Festyn sportowo – rekreacyjny “SPORT I ROZRYWKA” to coroczne Święto Morynia o charakterze kulturalno – sportowo – rekreacyjnym z licznymi atrakcjami i dobrą muzyką. Lipcowe wydarzenie przyciąga do miasteczka nie tylko mieszkańców regionu, w tej niewielkiej miejscowości występowały prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. Organizatorzy jak zwykle szykują sporo niespodzianek. Dodatkową atrakcją jest coroczny Bieg Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko. Ponadto zawody i rozgrywki sportowe oraz wystawy.

Program :
Kamienny Ogród – ul. Jeziorna

16:00 – AnimaParty – Monika Kołodziejska – gry i zabawy, konkursy, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji dla najmłodszych
17:00 – 23. BIEG DOOKOŁA MORYNIA I JEZIORA MORZYCKO I MARSZ NORDIC WALKING

Scena na placu za Urzędem Miejskim
18:30 DEKORACJA ZAWODNIKÓW 23. Biegu Dookoła Morynia i Jeziora Morzycko i Marszu Nordic Walking
20:00 KABARET CZWARTA FALA
21:30 Koncert RADKA BIELECKIEGO Z KABARETU NEONÓWKA Z ZESPOŁEM
23:00 DYSKOTEKA – DJ WODZIREJ HUBERT KRYSIAK

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:
22 lipca – Wystawa malarska grup plastycznych działających przy MOK w Moryniu
22 lipca, godz. 12:00 Zawody strzeleckie VI memoriał o Puchar im. Tadeusza Domaradzkiego – strzelnica pneumatyczna
22 lipca, Otwarte zawody Tenisa Ziemnego o Puchar dr. Christiana Friedriecha Kocha poświęcony Henrykowi Janickiemu – kort tenisowy ul. Żeglarska
23 lipca – 23 lipca, godz. 13:00 – Otwarte zawody spinningowe o Puchar Burmistrza Morynia – Rybakówka

DODATKOWE ATRAKCJE
zamki dmuchane, stoiska gastronomiczne,stoiska z zabawkami, stoisko informacji turystycznej, i wiele innych atrakcji.