Paranienormalni oraz zespół Fluid gwiazdami “Wieczoru z kabareem 2022”

W minioną sobotę 2 lipca b.r. w Moryniu odbyła się 7. edycja „Wieczoru z kabaretem”. Przed występem Paranienormalnych, na scenie pojawił się zespół Fluid z Chojny, z energetycznym koncertem znanych wszystkim coverów muzyznych ostatnich lat. Zespół zaprezentował również swój najnowszy, autorski utwór, który niebawem będzie można słuchać na portalach społecznościowych.

Gwiazdą wieczoru był kabaret Paranienormalni – wielokrotnie nagradzani na najbardziej prestiżowych festiwalach i przeglądach kabaretowych. W ich programie łatwo można było dostrzec zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury, relacje damsko-męskie i absurdalne sytuacje z życia codziennego.

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu składa serdeczne podziękowania Zakładowi Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Moryniu za pomoc w organizacji wydarzenia.

dyrektor

Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu