SZANOWNI PAŃSTWO!

Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu od kilku lat sukcesywnie remontuje swoje pomieszczenia, dbając o estetykę, funkcjonalność jak i ogólny wygląd sal, w których na co dzień spotykają się dzieci i dorośli, i w których przeprowadzane są różnego rodzaju zajęcia.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż dzięki zaoszczędzonym środkom budżetowym, dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego i rodzicom dzieci uczęszczających na nasze zajęcia, a także dzięki wsparciu osób związanych z domem kultury, udało nam się stworzyć miejsce, które jest wizytówką naszego ośrodka i zarazem mini galerią dziecięcych dzieł sztuki. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii. „Zmieniamy się dla Was!”

Jednocześnie informujemy, iż obecnie trwają prace remontowo-budowlane w Piwnicy Artystycznej MOKu, gdzie powstanie miejsce spotkań literackich i artystycznych, pracownia grupy malarskiej Klubu Dorosłego Człowieka, miejsce warsztatów kulinarnych czy spotkań Klubu Seniora. Przed nami etap wymiany instalacji elektrycznej, wyremontowania toalet, wyremontowania i wyposażenia kuchni oraz doposażenia całego pomieszczenia w nowoczesne oświetlenie, nowe stoły czy krzesła. Na dzień dzisiejszy piwnica została doświetlona poprzez wstawienie nowej stolarki okiennej, co również umożliwiło naturalną cyrkulację powietrza.

Marta Cacek

dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury

w Moryniu