WŁOSKA UCZTA czyli muzyczno-kulinarny wieczór włoski

Zapraszamy na WŁOSKĄ UCZTĘ czyli muzyczno-kulinarny wieczór włoski. 9 lutego o godz. 19:30 w Piwnicy Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu lub bezpośrednio przed imprezą.

W programie:- degustacja włoskich potraw i win.- Koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Roberto Ruggeri Roberto gra na gitarze od 9 roku życia. Już jako nastolatek dawał pierwsze koncerty we Włoszech i za granicą. Pierwszą płytę pod tytułem „Non mi lamento” (Rrecords) Roberto sprzedał samodzielnie (bez dystrybutora) nowatorską metodą bazującą na zaufaniu do klienta. Polega ona na bezpłatnym przesłaniu płyty na adres klienta. Otrzymaną płytę można przesłuchać i zdecydować samemu, ile za nią zapłacimy. Sprzedanych zostało około 1000 płyt!Płyta zawiera utwόr „Io e la mia bici” zadedykowany Daisuke Nakanishi, Japończykowi, ktόry jako pierwszy objechał świat dookoła na rowerze, w 11 lat. Po usłyszeniu piosenki sam Daisuke zaangażował się w jej promocję, od niego pochodzi też pomysł na stworzenie video do piosenki z jego prywatnych zdjęć zrobionych podczas podrόży. Video po publikacji na Youtube cieszyło się dużą popularnością nie tylko we Włoszech, emituje ją także stacja radiowa “Rete Italia” w Australii.