Więcej o: Udane Eliminacje Wojewódzkie IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im, Henryka Rasiewicza “KIMA” dla wokalistów z MOK

W sobotę, 28 września 2019 r. w Trzcińskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje wojewódzkie do IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima” w którym, z powodzeniem wzięli udział wokaliści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Moryniu.

Więcej “Udane Eliminacje Wojewódzkie IV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im, Henryka Rasiewicza “KIMA” dla wokalistów z MOK”