KONCERT i KABARET z okazji DNIA KOBIET

Życzeniami złożonymi przez Burmistrza Morynia Józefa Piątka wszystkim Paniom z okazji ich święta, rozpoczęła się uroczystość 8 marca, w sali moryńskiego Geoparku.

Wyjątkowy koncert muzyczny zaprezentowali najmłodsi uczestnicy zajęć wokalnychpod kierunkiem Anastazii Sikozy oraz grupa muzyczna Klubu Seniora pod kierunkiem Sławka Błęckiego. Dobór repertuaru, piękne stroje maluchów oraz niesamowity wyraz artystyczny wyśpiewanych utworów sprawiły, iż mali artyści zebrali ogromne owacje.

W drugiej części – komediowej – na scenie pojawił się Kabaret z Konopi, dając fantastyczny program, dedykowany szczególnie Paniom z okazji tego wyjątkowego święta. Frekwencja przybyłej publiczności była tak ogromna, że sala dosłownie „pękała w szwach”.

Warto wspomnieć, iż salę Geoparku zdobiły obrazy, m.in. z wizerunkami kobiet i kwiatów, namalowane przez amatorską grupę malarską „Barokowe Perły” działającą przy MOK w Moryniu.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury w Moryniu, który składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy.

dyrektor

Miejskiego Ośrodka Kultury